SG73S1ETTP1370D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1370D
JLCPCB Part #
C4308236
Description
-55℃~+155℃ 125mW 137Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS