SG73S1ETTP12R1F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1ETTP12R1F
JLCPCB Part #
C4206688
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS