SG73S1ETTP12R0D
MFR.Part #
SG73S1ETTP12R0D
JLCPCB Part #
C3952027
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS