SG73S1ETTP1272F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1272F
JLCPCB Part #
C3975482
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS