SG73S1ETTP1200F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1200F
JLCPCB Part #
C4008135
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS