SG73S1ETTP1153F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1153F
JLCPCB Part #
C4262990
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS