SG73S1ETTP113G
MFR.Part #
SG73S1ETTP113G
JLCPCB Part #
C4260229
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS