SG73S1ERTTP9531D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP9531D
JLCPCB Part #
C6678409
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS