SG73S1ERTTP8203F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP8203F
JLCPCB Part #
C6221483
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS