SG73S1ERTTP73R2F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP73R2F
JLCPCB Part #
C5894595
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS