SG73S1ERTTP5493F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP5493F
JLCPCB Part #
C5915696
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS