SG73S1ERTTP5491D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP5491D
JLCPCB Part #
C6483694
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS