SG73S1ERTTP4422F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP4422F
JLCPCB Part #
C5915636
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS