SG73S1ERTTP3R0J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP3R0J
JLCPCB Part #
C6483654
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS