SG73S1ERTTP335G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP335G
JLCPCB Part #
C7311541
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS