SG73S1ERTTP2212F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP2212F
JLCPCB Part #
C5894482
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS