SG73S1ERTTP203G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP203G
JLCPCB Part #
C6295716
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS