SG73S1ERTTP1800F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1800F
JLCPCB Part #
C5894467
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS