SG73S1ERTTP1603D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1603D
JLCPCB Part #
C7311424
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS