SG73S1ERTTP132J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP132J
JLCPCB Part #
C7311402
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS