SG73S1ERTTP101J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP101J
JLCPCB Part #
C7311365
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS