SG73P2ETTD91R0D
MFR.Part #
SG73P2ETTD91R0D
JLCPCB Part #
C3957159
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS