SG73P2ETTD914J
MFR.Part #
SG73P2ETTD914J
JLCPCB Part #
C4051049
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS