SG73P2ETTD9093F
MFR.Part #
SG73P2ETTD9093F
JLCPCB Part #
C4269418
Description
-55℃~+155℃ 500mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS