SG73P2ETTD7873D
MFR.Part #
SG73P2ETTD7873D
JLCPCB Part #
C4338248
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS