SG73P2ETTD750J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ETTD750J
JLCPCB Part #
C4276168
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS