SG73P2ETTD7323F
MFR.Part #
SG73P2ETTD7323F
JLCPCB Part #
C4247942
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS