SG73P2ETTD69R8F
MFR.Part #
SG73P2ETTD69R8F
JLCPCB Part #
C4030875
Description
-55℃~+155℃ 500mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS