SG73P2ETTD6983F
MFR.Part #
SG73P2ETTD6983F
JLCPCB Part #
C4057685
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS