SG73P2ETTD6652D
MFR.Part #
SG73P2ETTD6652D
JLCPCB Part #
C4227164
Description
-55℃~+155℃ 500mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS