SG73P2ETTD64R9D
MFR.Part #
SG73P2ETTD64R9D
JLCPCB Part #
C3983616
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS