SG73P2ETTD5R62F
MFR.Part #
SG73P2ETTD5R62F
JLCPCB Part #
C4111307
Description
-55℃~+155℃ 5.62Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS