SG73P2ETTD5900D
MFR.Part #
SG73P2ETTD5900D
JLCPCB Part #
C4210637
Description
-55℃~+155℃ 500mW 590Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS