SG73P2ETTD57R6D
MFR.Part #
SG73P2ETTD57R6D
JLCPCB Part #
C4309659
Description
-55℃~+155℃ 500mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS