SG73P2ETTD5620D
MFR.Part #
SG73P2ETTD5620D
JLCPCB Part #
C4100198
Description
-55℃~+155℃ 500mW 562Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS