SG73P2ETTD510G
MFR.Part #
SG73P2ETTD510G
JLCPCB Part #
C4024624
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS