SG73P2ETTD5102D
MFR.Part #
SG73P2ETTD5102D
JLCPCB Part #
C4221907
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS