SG73P2ETTD4R22F
MFR.Part #
SG73P2ETTD4R22F
JLCPCB Part #
C3978989
Description
-55℃~+155℃ 4.22Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS