SG73P2ETTD4992D
MFR.Part #
SG73P2ETTD4992D
JLCPCB Part #
C4257331
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS