SG73P2ETTD4871D
MFR.Part #
SG73P2ETTD4871D
JLCPCB Part #
C4186843
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS