SG73P2ETTD4701D
MFR.Part #
SG73P2ETTD4701D
JLCPCB Part #
C4225446
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS