SG73P2ETTD4641D
MFR.Part #
SG73P2ETTD4641D
JLCPCB Part #
C3999163
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS