SG73P2ETTD4323D
MFR.Part #
SG73P2ETTD4323D
JLCPCB Part #
C4360382
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS