SG73P2ETTD4321D
MFR.Part #
SG73P2ETTD4321D
JLCPCB Part #
C3980613
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS