SG73P2ETTD4300D
MFR.Part #
SG73P2ETTD4300D
JLCPCB Part #
C4239009
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS