SG73P2ETTD39R2D
MFR.Part #
SG73P2ETTD39R2D
JLCPCB Part #
C4142704
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS