SG73P2ETTD34R0D
MFR.Part #
SG73P2ETTD34R0D
JLCPCB Part #
C4031783
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS