SG73P2ETTD3481D
MFR.Part #
SG73P2ETTD3481D
JLCPCB Part #
C4079702
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS