SG73P2ETTD3243D
MFR.Part #
SG73P2ETTD3243D
JLCPCB Part #
C4102169
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS