SG73P2ETTD3161D
MFR.Part #
SG73P2ETTD3161D
JLCPCB Part #
C4292739
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS